O NAS

Jak funkcjonujemy?

Działamy jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów na terenie Inowrocławia, Bydgoszczy, Torunia oraz okolicznych miejscowości. Jednak na życzenie klienta, dostarczymy również pojazd w pozostałych częściach kraju. Luxcar to wynajem samochodów w okresie krótkoterminowym, najczęściej do miesiąca oraz długoterminowy, aż do 5 lat. Pierwsza oferta skierowana jest dla osób, które szukają zastępczego auta, przyjechały do miasta i chcą swobodnie się przemieszczać. Nie musisz martwić się, jeśli zdarzy się kolizja na drodze. To sytuacje losowe, na które nie zawsze mamy wpływ. Nasza wypożyczalnia służy fachową pomocą, gdy nagle zostaniesz pozbawiony środka transportu, który uległ stłuczce lub wypadkowi. Z wynajmu długoterminowego chętnie korzystają natomiast firmy, gdzie dla nich także mamy specjalne oferty. Zachęcamy zatem do zapoznania się z każdym typem naszych pojazdów. Do dyspozycji mamy miejskie osobowe auta przeznaczone do codziennej jazdy, jak i również pojazdy klasy premium zapewniają z kolei wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo. Warto zapoznać się z naszą ofertą, która dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań klientów. Ceny, jak i dodatkowe usługi są także znacznie korzystniejsze i adekwatne do naszych propozycji.

 

Samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Luxcar to wypożyczalnia samochodów, która charakteryzuje się profesjonalnym oraz rzetelnym podejściem do każdego klienta. Dlatego oferujemy Ci pojazdy bezpieczne oraz od razu przygotowane do jazdy.  Przed każdym wynajem są one dokładnie sprawdzane pod względem technicznym oraz estetycznym. Dodatkowo dostarczymy auto w dowolne miejsce na terenie kraju. Jedynie co musisz zrobić, to ustalić termin oraz miejsce. Dostosujemy się do Ciebie, a wszystkie formalności zostaną należycie przygotowane. W naszej ofercie znajdziesz podstawienie samochodu na lotnisko, dworzec PKP, PKS czy pod drzwi klienta. U nas możesz wypożyczyć samochodów z kierowcą, to oferuje wynajmu na specjalnie okazje – ślub, urodziny, kawalerskie. Gwarantujemy, że każda chwila stanie się wyjątkowa, a wrażenie będzie niezapomniane. Proponujemy również vouchery na wynajem w naszej wypożyczalni dowolnego pojazdu. To idealny pomysł na prezent oraz niespodziankę dla bliskiej osoby.

Kto może wynająć samochód i jakie dokumenty są wymagane?

Wyróżniamy trzy osobne kategorie wynajmu samochodów:
-dla osób fizycznych, które muszą mieć ukończone 18 lat, posiadać ważne prawo jazdy oraz drugi dokument tożsamości – dowód osobisty lub paszport;
-dla obcokrajowców z ważnym prawem jazdy, kartą debetową, którą zrealizuje jedną z transakcji: płatność za wynajem. W przypadku obywateli spoza Europy, konieczne jest także posiadanie paszportu i międzynarodowego prawa jazdy;
-dla firm, gdzie wymagane jest posiadanie kompletu dokumentów – zaświadczenie NIP, zaświadczenie REGON, zaświadczenie o wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej lub z Krajowego Rejestru Sądownictwa oraz ewentualne upoważnienie dla osoby podpisującej umowę lub odbierającej samochód.

Ile wynosi kaucja za samochód?

Brak kaucji w wypożyczalni samochodów to zdecydowanie duży plus! Dzięki temu będziecie mogą wynajmować pojazdy bez konieczności blokowania środków na swoim koncie lub przekazywania dodatkowej gotówki jako zabezpieczenie.

limit kilometrów?

Wypożyczalnia Luxcar nie narzuca na Was limitu kilometrów. Nie zapłacisz więc żadnych dodatkowych pieniędzy za ponadprogramowe kilometry. W końcu wypożycza się samochód po to, aby nim jeździć, dlatego nie zamierzamy w żaden sposób Was ograniczać. Jeśli jednak zamierzasz przejechać więcej niż 3000 km, daj nam znać przy podpisywaniu umowy. 

Czy można wyjechać samochodem poza granice Polski?

Tak, aczkolwiek należy zgłosić to nam przed odbiorem samochodu.

Jak dokonać rezerwacji samochodu?

Dokonanie rezerwacji w naszej wypożyczalni jest niezwykle proste. Wystarczy skontaktować się pod numerem 507503170 Bartek lub 507503150  Przemek. Musisz wybrać tylko auto, datę i godzinę odbioru, jak i również datę zwrotu pojazdu.